piątek, 18 czerwca 2021

MIASTO DZIECIOM - BAWCIE SIĘ RAZEM Z NAMI 2021
Wpisany przez Wojciech Pieniążek
piątek, 04 czerwca 2021 13:23
MIASTO DZIECIOM - BAWCIE SIĘ RAZEM Z NAMI 2021.

Burmistrz Miasta Przeworska oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, po długiej przerwie związanej z sytuacją epidemiczną, zaprosili najmłodszych przeworszczan do wspólnej zabawy na terenie Zajazdu Pastewnik. Bezpłatny dostęp do dmuchanych zjeżdżalni, placów zabaw i trampoliny zapewnił dzieciom, tym całkiem małym i tym nieco starszym, wyśmienitą zabawę i frajdę.

Każdy mógł wziąć udział w konkursach, konkurencjach i aktywnościach proponowanych przez animatorki oraz pracowników MOSiR i Miejskiej Biblioteki Publicznej. Na scenie swoje talenty prezentowały dzieci z Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku oraz Multifonia Studio. Na szczęśliwców, którzy wzięli udział w loterii czekały ciekawe nagrody, które wręczył burmistrz Leszek Kisiel.

Więcej zdjęć : FOTOGALERIA

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt